مرجع کاتالوگ ایران بعنوان اولین و بزرگترین بانک کاتالوگ کشور اقدام به راه اندازی بستری برای گردآوری انواع کاتالوگ در ایران نموده است . بخشی از این کاتالوگها توسط این مرجع و مابقی توسط شرکتها ، سازمانها و کارخانجات در این پلتفرم بارگذاری شده است . 

به جهت تسهیل در بررسی و جستجوی کاتالوگها ، دسته بندی کلی و اولیه در ساختار این پلتفرم برنامه ریزی شده است:

  1. کاتالوگ محصولات 
  2. کاتالوگ انفجاری ( تعمیرات و قطعات )
  3. کاتالوگ نصب ( دفترچه نصب و راه اندازی )
  4. کاتالوگ معرفی شرکت ( بورشور تبلیغاتی )

مرجع کاتالوگ ایران این بستر را فراهم آورده است تا تمامی تولیدکنندگان ، شرکتها ، واردکنندگان ، فروشندگان و همچنین عرضه کنندگان ، کاتالوگ / بورشور تبلیغاتی / کتابچه نصب و نگهداری محصول یا خدمات را به نام خود در این سامانه ثبت و درج نمایند . برای این منظور لازم است تا پس از ایجاد حساب کاربری خود بعنوان یک فروشنده ( فروشگاه / شرکت / شخص حقیقی / کارخانه و … ) و یا بعنوان یک متخصص در موضوع کار خود ، نسبت به درج کاتالوگ دلخواه اقدام نمایید .

به حساب کاربری خود وارد میشوید ، با کلیک بر روی افزودن کاتالوگ ، مراحل را یک به یک پیش میروید و پس از اتمام وارد کردن اطلاعات مرتبط با کاتالوگ ، دکمه ارسال را بزنید . کاتالوگ ارسالی شما پس از تایید کارشناسان به نمایش گذاشته خواهد شد .

 

بغیر از کاتالوگ هایی که انتشار آنها بصورت فیزیکی هم با مشکل روبرو باشد ، مابقی موارد منعی ندارد . بعنوان مثال کاتالوگ محصولات خلاف عفت عمومی و …

شما میتوانید انواع بورشورهای تبلیغاتی شرکت ، کارخانه یا فروشگاه خود را بارگذاری نمایید . میتوانید کاتالوگ محصولات معتبر و معروف را به نام خود ( بعنوان فروشنده یا تعمیرکار ) آن درج نمایید .